Color Sky 5K Ankara Renkli Koşu
5
(3)

Color Sky 5K Ankara Renkli Koşu

Color Sky 5K Ankara Renkli Koşu…Tüm dünyada Renkli Koşularda kullanılan toz, gıda boyasıyla renklendirilen %100 mısır nişastasıdır. Renkli toz izleri bir yıkamadan sonra büyük oranda çıkar ancak bazı katılımcılarda renklerin çıkması daha uzun sürebilir. Renklerin daha kolay çıkması için özellikle güneş kremi ve saç kremi kullanınız.

Amerika’ da başlayıp tüm dünyaya yayılan 5 km Renkli Koşu Festivali 6. yılında Türkiye’ de… Color Sky 5K ile stresinizi bir kenara atacak, hayatınıza renk katacak, daha önce hiç yaşamadığınız bir deneyim yaşayacaksınız! Her yaştan, her bedenden insanın ister koşarak, ister yürüyerek ama mutlaka çok eğlenerek tamamlayacağı Renkli Koşu bir yarış değil, bir Koşu Festivalidir. Bu etkinlik davetine aileniz ve arkadaşlarınızla beraber katılabilir ve bu sıradışı deneyimi birlikte yaşayabilirsiniz.

KOŞU START: 14:00 KOŞU PAKETİ: · Color Sky 5K logolu T-Shirt · Koşucu numarası (kişiye özel, girişte bulundurulması zorunludur) · Renkli toz (Finish Festivaline saklayın) · Color Sky 5K logolu geçici tattoo · Koşucu bilekliği

Her bir kilometrede kurulu renk istasyonlarımıza ulaştığınızda, ekibimiz ve gönüllüler tarafından, farklı Color Sky renkleriyle dizayn edilen renk yağmuruna tutulacaksınız. Bitiş alanına vardığınızda Color Sky renklerine bürünmüş olacaksınız.

1-Festival alanında beyaz Color Sky 5K T-Shirtlerle koşuya başlayın. 2-Her bir KM’deki renk istasyonlarında, bedensel engelliler ve gönüllüler tarafından, farklı Color Sky 5K renkleriyle dizayn edilen renkli toz yağmuruna yakalanın. (1.km:sarı, 2.km:yeşil, 3.km:pembe, 4.km:mor) 3-Finish’e varınca beyaz T-Shirtleriniz ve siz DJ eşliğinde Finish Festivaliyle zaferinizi kutlayın.

 

 

29 Eylül Pazar 2019

Saat 12:00/17:00 arası

Atatürk Sahil Parkı /Ankara

 

Bu etkinliği tavsiye eder misiniz?

Puan vermek için yıldıza dokunun

Ortalama puan 5 / 5. Oy Sayısı: 3

Hiç puan verilmemiş, ilk puan veren sen ol!

Arkadaşlarınla Paylaş: