Haluk Levent Ankara Konseri
0
(0)

Haluk Levent Ankara Konseri

Haluk Levent Ankara Konseri…Haluk Levent, 30 Kasım Cumartesi akşamı Milyon Performance Sahnesi’ nde sevenleri ile buluşuyor.

Haluk Levent Kimdir?

26 Kasım 1968′ de Adana’ da doğan Haluk Levent, ilk ve ortaokulu bu ildeki Sabancı İlk Öğretim Okulu’ nda, liseyi de Adana Atatürk Lisesi’ nde tamamladı. Liseden sonra Karadeniz Teknik Üniversitesi Orman Mühendisliği’ ni kazandı, bir yıl okudu fakat devam etmedi. Sonra Ankara Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı’ nı kazandı ancak yine bir yıl devam etti. İkinci yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi Fizik Bölümü’ nü kazandı yine devam etmedi. Bu kez Ankara Üniversitesi Muhasebe Bölümü’nü kazandı ancak ısrarla yine devam etmedi ve son olarak Bilkent Üniversitesi Dil Öğretim’ e kaydını yaptırdı.

Bu arada ticaretle de uğraşan Haluk Levent, işlerinin iyi gitmemesi üzerine İstanbul’ a geldi. Özellikle Ortaköy’de barlarda çalışarak geçimini sağlamaya çalışan Haluk Levent, 1992 yılının sonlarına doğru ilk albümü “Yollarda Bulurum Seni” yi Nokta Müzik” e yaptı ve o albüm 600,000 adet sattı. Bu albümle birlikte tanınan Haluk Levent, sayısız hayır konserine çıktı. Buradan elde edilen gelirlerle yüzlerce insana dializ ve solunum makinesi aldı.

 

 

Milyon Performance Hall

Bahçelievler Mah. Azerbaycan Cad. No:41 Bahçelievler

ÇANKAYA / Ankara

 

Bilet almak için tıklayınız

 

Bu etkinliği tavsiye eder misiniz?

Puan vermek için yıldıza dokunun

Ortalama puan 0 / 5. Oy Sayısı: 0

Hiç puan verilmemiş, ilk puan veren sen ol!

Arkadaşlarınla Paylaş: