İki Bekar Diyarbakır
5
(1)

İki Bekar Diyarbakır

İki Bekar Diyarbakır : Shanette ile Jack’ in komik hikayesini anlatan “İki Bekar” tiyatro oyunu izleyicisi ile buluşuyor.

“Arkadaşlarının çöpçatanlığıyla düğün davetinde aynı masaya oturunca başlıyor Anette olan Shanette ile Jack’ in komik hikayesi…

Shanette adım adım izliyor Jack’ i.. Jack, ilişkiden, bağlanmaktan, terkedilmekten, aldatılmaktan ve soyulmaktan korkuyor. En çok da deli olduğu kadar çatlak Shanette’ ten korkuyor. Ama Shanette kararlı ve ısrarcı… Vazgeçmeye hiç niyeti yok.

Duru Tiyatro’ nun 10. yılında Amerikan Tiyatrosu’ nun en ünlü komedi yazarlarından Sam Bobrick’ in yazdığı oyunu Emre Kınay sahneye koyuyor.

Emre Kınay Jack Fisher’ ı; Evrim Alasya pırıl pırıl enerjisiyle Shanette Millburn’ u canlandırıyor. Oyunun müziklerini Gökhan Türkmen, Gökhan Tepe, Keremcem gibi daha birçok popüler sanatçıya besteler veren oyuna özel bir titizlikle Serdar Aslan besteledi.

Duru Tiyatro’ nun yeni kurulan orkestrası Durucazzz’ ın canlı performans müzikleriyle müzikal tadında bir oyunla eğlenceli kahkahalı 2 saat sizi bekliyor. Geç kalmadan yerlerinizi hemen ayırtın. Bizden söylemesi…”

 

 

 

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Kongre Merkezi Konferans Salonu

Şehitlik Mahallesi İstasyon Cad. No:85

YENİŞEHİR / Diyarbakır

 

Bilet almak için tıklayınız

 

Bu etkinliği tavsiye eder misiniz?

Puan vermek için yıldıza dokunun

Ortalama puan 5 / 5. Oy Sayısı: 1

Hiç puan verilmemiş, ilk puan veren sen ol!

Arkadaşlarınla Paylaş: