Gülşen İstanbul Konseri
5
(1)

Gülşen Mersin Konseri

Gülşen Mersin Konseri…Muhteşem sahne performansı, dillere dolanan şarkıları ve yüksek enerjisi ile Gülşen, 2 Kasım’ da Jolly Joker Mersin sahnesinde…

*Tüm konserlerde yasal düzenleme gereği 18 yaş sınırı vardır.

Sahne Önü Bistro
* Sahne önünde yer alan ilk 7 sıra bistroların bulunduğu alanı kapsar.
* Sahne önü bistro bilet sahiplerinin, 0545 652 20 20 veya 0546 652 20 20  numaralı telefonu arayarak, rezervasyon yaptırmaları zorunludur.
* Sahne önü bistro bilet sahiplerine minimum 2 kişi olması şartı ile bistro imkanı sunulmaktadır. 

Bistro
* Bistro kategori, Sahne Önü Bistro’dan sonra başlayan ve sahneyi gören en uygun yerden bistro imkanı sunulan alanı kapsar.
* Bistro bilet sahiplerinin, 0545 652 20 20 veya 0546 652 20 20 numaralı telefonu arayarak, rezervasyon yaptırmaları zorunludur.
* Bistro bilet sahiplerine minimum 2 kişi olması şartı ile bistro imkanı sunulmaktadır. 

Ayakta
* Sahne Önü Bistro ve Bistro kategori dışında ayakta konserin izlenebileceği alanları kapsar.
* Ayakta bilet kategorisi için rezervasyona ihtiyaç yoktur.

Gülşen Kimdir?

Gülşen Bayraktar ya da sahne adıyla Gülşen,(d. 24 Mayıs 1976) Türk şarkıcı ve şarkı yazarı.

Gülşen Bayraktar, 29 Mayıs 1976′ da Fatih, İstanbul sınırlarında yer alan Çapa’ da Ordulu bir ailenin üçüncü ve son çocuğu olarak dünyaya geldi. Babası Arslan Bayraktar makine mühendisiyken annesi Nimet Bayraktar ev hanımıydı.

Çocukluğunu ve gençliğini Çapa’ da geçirdi, bir yandan da kendilerine ait fındık bahçeleri için ailesiyle birlikte yılda birkaç kez Ordu’ ya gidip geldi. Şehremini Lisesi’ ni bitirdikten sonra İstanbul Teknik Üniversitesi’ nde Türk Müziği Nazariyatı bölümüne başladı.

Üniversite eğitimiyle eş zamanlı olarak İstanbul’ daki çeşitli gece kulübü ve barlarda sahne aldı ancak hem okulu hem işi bir arada yürütemeyerek birinci yılından sonra okulu bıraktı.

Üniversiteyi bıraktıktan sonra Türk halk müziği dersleri aldı, üç ay Çelik ve Bendeniz’ e geri vokallik yaptı.

1995′ te Ataköy’ de bir barda sahnedeyken albüm yapımcısı Serap Turgay tarafından; beğenilerek eşi Özkan Turgay ile tanıştırıldı ve albüm teklifi aldı. Teklifi kabul ederek Raks Müzik ile dört albümlük bir anlaşma imzaladı.

1996′ da ilk albümü Be Adam ile çıkış yaparak adından söz ettirse de evliliğine odaklanması sonucunda birkaç yıl müzikal kariyerini geri plana attı. 2004′ te dördüncü albümü Of… Of… ile daha büyük bir çıkış yaptı; ve aynı adlı hit şarkıyla hem Altın Kelebek hem de Kral TV Video Müzik Ödülü kazandı.

“Yurtta Aşk Cihanda Aşk”, “Bi’ An Gel”, “Yeni Biri”, “Sözde Ayrılık”, “Yatcaz Kalkcaz Ordayım”, “Kardan Adam”, “İltimas” ve “Bangır Bangır” şarkılarıyla Türkiye Resmî Listesi’ nde haftalarca bir numarada kaldı.

Şarkıcılığının yanı sıra müzik eleştirmenlerinden olumlu geri dönüşler alan şarkı yazarı kimliğiyle de öne çıkan Gülşen, özellikle kariyerinin erken döneminden sonra kendi yazdığı şarkıları; seslendirmeye başladı ve meslektaşları için liste başarıları yakalayan birçok hit şarkı hazırladı.

 

 

Jolly Joker Mersin

Çopurlu mahallesi merkez sk. no: 118 /A

TOROSLAR / Mersin

 

Bilet almak için tıklayınız

 

Bu etkinliği tavsiye eder misiniz?

Puan vermek için yıldıza dokunun

Ortalama puan 5 / 5. Oy Sayısı: 1

Hiç puan verilmemiş, ilk puan veren sen ol!

Arkadaşlarınla Paylaş: