Sertab Erener İstanbul Konseri
5
(1)

Sertab Erener İstanbul Konseri

Sertab Erener İstanbul Konseri : Sertab Erener yeni albümü ile İstanbul Açıkhava GM-Yenikapı’ da…

Türkiye’ de bir ilk olarak Kerki Solfej’ in düzenleyeceği arabalı konserler, 03 – 04 Temmuz’ da Sertab Erener konseri ile devam ediyor.

“Tik Tak ile Park Et, Seyret”

“Yenikapı’ da Sertab Erener rüzgarı esecek.”

Kapi açılış 18.00
Zeynep Doruk 19.30
Sertab Erener 21.15
Yaz aylarının vazgeçilmez eğlencesi olan konserler, Covid19 nedeniyle sosyal mesafeye uygun bir şekilde İstanbul Açıkhava Gösteri Merkezi Yenikapı’ da gerçekleşecek.

Kerki Solfej, İstanbul Büyükşehir Belediyesi iş birliği ile toplumun bireysel olarak kontrolsüz dolaşımının önüne geçerek, eğlenme ihtiyacını düzenli ve kontrol altında sağlama amacıyla “Arabalı Konser” lerine başlıyor.

İstanbul Açıkhava Gösteri Merkezi – Yenikapı’ da 1400 araç kapasiteli konserler, sterilize ve sosyal mesafe sınırları içerisinde gerçekleşecek. Araçlar, sosyal mesafe kuralına uygun girişte dezenfekte edilecek ve seyircilere maske verilmesinin ardından sosyal izolasyon sağlanacak.

Sertab Erener’den 4 Yıl Aradan Sonra Umut Dolu Yepyeni Bir Albüm: Ben Yaşarım

Müzik dünyamızın en popüler kadın yorumcularından, besteci ve söz yazarı Sertab Erener, 2016 tarihli ‘Kırık Kalpler Albümü’ nden yaklaşık 4 yıl aradan sonra yepyeni şarkılardan oluşan 13. stüdyo albümü ‘Ben Yaşarım’ ı 12 Haziran Cuma tarihinde yayınlıyor.

”Ne kadar söz, ne kadar duygu birikmiş içimde. Her notasını ilmek ilmek içimde bağlayıp size aktardım. Çok heyecanlıyım. Umarım siz de seversiniz. ” Sertab Erener.

 

Sertab Erener İstanbul Konseri

 

 

İstanbul Açıkhava Gösteri Merkezi – Yenikapı

Aksaray, Kennedy Cd. No:8, 34096 Fatih

FATİH / İstanbul

 

Bilet almak için tıklayınız

 

Bu etkinliği tavsiye eder misiniz?

Puan vermek için yıldıza dokunun

Ortalama puan 5 / 5. Oy Sayısı: 1

Hiç puan verilmemiş, ilk puan veren sen ol!

Arkadaşlarınla Paylaş: