0
(0)

Uluslararası Klasik Araç Festivali

2. Uluslararası Klasik Araç Festivali, 28-29-30 Haziran 2019 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde… 

Kimileri için sadece eski otomobil, kimileri için hiçbir şey ifade etmeyen ama belli bir kesim için ise hayatlarının anlamı, geçmişe yolculuk, yaşanmışlık, nostalji, zerafetin sembolü, ailenin bir bireyi, tutku ve vazgeçilmezlik gibi birçok anlamı taşıyan klasik araçlar…

Türkiye genelindeki 8 Klasik Otomobil Derneğinin katılımıyla 9 Ağustos 2011 tarihinde resmen kurulan Antika Otomobil Federasyonu (AOF), ülkemizdeki yerleşik Antika ve Klasik Otomobil Derneklerinin bir araya geldiği bir federasyon olup; antika araç sahiplerinin ortak menfaatleri doğrultusunda çalışmalarda bulunmaktadır.Antika Otomobil Federasyonu (AOF), tekrar dev bir organizasyona imza atmaya hazırlanıyor.

Her sene düzenlemesi planlanan, 50.000 kişinin katılımının beklendiği festivalimizde Türkiye’de ve yurt dışında faaliyet gösteren klasik araç kulüplerinin üyeleri, klasik araç koleksiyonerleri; galeri sahipleri, klasik severler ve tüm otomobil meraklılarına ev sahipliği yapacak olmanın heyecanı içerisindeyiz.

Türkiye’de ikincisi gerçekleştirilecek olan Uluslararası Klasik Araç Festivali 28- 30 Haziran 2019 tarihleri arasında İstanbul Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde tekrar sizlerle… 3 gün sürecek olan festivalimizin her saniyesini dolu dolu geçirebileceğiniz aktiviteler planlamaya başladık.

Ayrıca koleksiyonerlerin sahip oldukları en nadide klasikleri sergilemeleri; müzayedemize katılmaları ve görsel ziyafetimizi paylaşmaları ile dopdolu ve zengin bir program bizleri bekliyor olacak. Tabii ki bunun dışında daha değişik, daha farklı, yarışmalı ve hediyeli özel sürprizlerimiz de olacak.

 

 

İstanbul Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi

Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi Büyükçekmece-İstanbul

BÜYÜKÇEKMECE / İstanbul

 

Bilet almak için tıklayınız

 

Bu etkinliği tavsiye eder misiniz?

Puan vermek için yıldıza dokunun

Ortalama puan 0 / 5. Oy Sayısı: 0

Hiç puan verilmemiş, ilk puan veren sen ol!

Arkadaşlarınla Paylaş: