Fantastik Canlılar
5
(1)

Fantastik Canlılar

Fantastik Canlılar…Hayal mühendisi çocukların eğitici ve eğlenceli dünyasında muhteşem bir deneyim sizi bekliyor!

Imagineer Kids’ te yeni sergi zamanı… Türkiye’ de çocuklarla ilk defa buluşacak olan ‘’Fantastik Canlılar’’ sergisi ile çocuklar hava, kara, deniz ve mitolojik birçok canlıyı tanıma fırsatı bulacaklar. Günlük hayatta her zaman karşılaştığımız veya; bildiğimiz canlıların ilginç bilgileri ve yönleri, eğlenceli bir şekilde deneyimleterek öğretiyor. Çocuklar bu sergide; canlı türlerini, canlıların yaşam alanlarını, yaşam şekillerini ve onlarla ilgili ilginç bilgileri öğrenecek. 35’ i aşkın farklı canlı türünün interaktif oyununun bulunduğu; bu sergide çocuklar ve aileleri hem eğlenecek hem öğrenecek. Çocuklar sergiyi dolaşırken  zürafayı, dev köpekbalığını, tarantulayı, dünyanın en büyük kuş kanat boyunu; unicorn’ u ve dev ejderhayı görebilme fırsatını yakalayacaklar.

Çocukların Yepyeni Dünyası Imagineer Kids

Imagine (hayal et) ve Engineer (mühendis) kelimelerinin birleşmesinden doğan Imagineer Kids, Türkiye’ de bir ilk olarak dijital ve analog dünyayı birleştiren özel konseptleriyle 42 Maslak’ ta!

Ulusal Tarih Müzesi- Londra, Manhattan Çocuk Müzesi – A.B.D., Miami Çocuk Müzesi A.B.D., Londra Bilim Müzesi- İngiltere gibi şehirlerin sergi, eğitim, eğlence, kültür ve aile aktivitelerini bünyesinde bulunduran örneklerle; eğlenirken öğrenmeyi odak noktasına alan Imagineer Kids, Türkiye’deki bu eksikliği tamamlamaya gönüllü oluyor. Mekan, yeni bir oluşum olarak, farklı ve özel deneyimsel alanlarda çocuklara modern ve eğlenceli yeni bir dünyanın kapılarını aralıyor.

Teknoloji dünyasına doğan, eğlenceyi teknoloji ile bir arada yaşayan çocukların ihtiyaçlarına yönelik tasarlanan bu özel dünyada farklı ünitelerde çeşitli aktiviteler gerçekleşecek. Çocukların sınırsız hayal gücüne bilim ve teknoloji ile yön veren eğlenceli ve öğretici alanlarıyla geleceğin üretken ve yetenekli bireylerinin yetişmesine katkı sağlayan; Imagineer Kids, eğitimi ve eğlenceyi bir araya getiren ‘Edutainment’ konseptiyle 4-12 yaş grubu çocuklara kendi okul müfredatıyla uyumlu ve STEAM (Bilim-Teknoloji-Mühendislik-Sanat-Matematik) eşliğinde eşsiz bir deneyim imkanı sunacak. 0-3 yaş çocuklara yönelik özel modülleri ile Imagineer Kids her yaştan çocuğa bu muhteşem dünyayı; deneyimleme imkanı sağlayacak. Eğitim ve çocuk pedagojisinde uzman kadronun gözetimi eşliğinde titizlikle hazırlanan özgün içerikleriyle Imagineer Kids’ de çocuklar eğlenirken öğrenecek.

 

 

Imagineer Kids

Maslak Mah. Ahi Evran Cad. No:6 42 Maslak AVM K:3 D:77

MASLAK / İstanbul

 

Bilet almak için tıklayınız

 

Bu etkinliği tavsiye eder misiniz?

Puan vermek için yıldıza dokunun

Ortalama puan 5 / 5. Oy Sayısı: 1

Hiç puan verilmemiş, ilk puan veren sen ol!

Arkadaşlarınla Paylaş: