Tuğçe Kandemir Bursa Konseri
0
(0)

Tuğçe Kandemir, 2 Ekim’ de Ooze Venue sahnesinde sizlerle…

Tuğçe Kandemir İzmir Konseri…Bir anda parlayan ve milyonlarca kişiye ulaşmayı başaran Tuğçe Kandemir, müzik kariyerinde şöhret basamaklarını hala tırmanmaya devam ediyor ve her geçen gün binlerce abone sahibi oluyor.

Tuğçe Kandemir aslen Mersinli olan sanatçı şuan 23 yaşında ve oğlak burcudur.

Tuğçe Kandemir, Mersin Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünde son sınıf öğrencisidir.  1 ocak 1996 yılında Mersinde dünyaya gelen Tuğçe Kandemir’ in yaşı 23’ dir. Tuğçe Kandemir’ in Mersinli olduğu bilinmekte. Özel bir okulda stajyer öğretmenlik yapan şarkıcı, seslendirdiği bütün şarkıların sözlerini kendi kaleme aldı.

Tuğçe Kandemir’in Türkiye’ de tanınması Bu Benim Öyküm adlı şarkı ile gerçekleşti. Söylediği bu şarkı ile birlikte kısa süre içerisinde merak edilen şarkıcı, ilk şarkısını da 2018 yılında çıkardı. Tek şarkı ile piyasaya giriş yapan ünlü ismin şu an kadar neler yaptığı çok fazla bilinmezken, hayatıyla ilgili çok az bilgi mevcut.

Eğitimini edebiyat üzerine alan ve edebiyat öğretmeni olan Tuğçe Kandemir, daha önce Açıldı Kapılar, Elveda, Sonbahar ve İyi Ki Doğdun Angaralı şarkılarını seslendirmişti.

Tuğçe Kandemir kimdir?

-Mersin Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. (Okul ikincisi)
-1996 doğumlu
-Memleketi Ankara
-Mersin’de yaşıyor.

 

 

Tuğçe Kandemir İzmir Konseri

Ooze Venue

Kazım Karabekir Cad. No: 46

BORNOVA / İzmir

 

Bilet almak için tıklayınız

 

Bu etkinliği tavsiye eder misiniz?

Puan vermek için yıldıza dokunun

Ortalama puan 0 / 5. Oy Sayısı: 0

Hiç puan verilmemiş, ilk puan veren sen ol!

Arkadaşlarınla Paylaş: