Gökhan Türkmen İzmir Konseri
0
(0)

Gökhan Türkmen İzmir Konseri

Kendine özgü tarzıyla pop müziğin güçlü isimlerinden Gökhan Türkmen, dördüncü stüdyo albümü Sessiz’ deki; şarkıların yanı sıra eski şarkılarının da bulunduğu geniş repertuvarıyla, 26 Ekim’ de Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu’ nda…

Gökhan Türkmen İzmir Konseri…Değerli müzisyenlerden oluşan GT Band ile unutulmaz konserlere imza atan sanatçı, Sessiz albümünün beşinci video klibini çektiği Aşktır şarkısı ile çalışmalarına devam ediyor.

Gökhan Türkmen Kimdir?

Kocaeli Üniversitesi Endüstriyel Tasarım Bölümü’ ndeki eğitim hayatı boyunca söz ve beste çalışmalarını da devam ettiren Gökhan Türkmen; 2000′ den itibaren farklı mekanlarda sahne almaya başladı. Bölümden 2003 yılında mezun olan sanatçı, bundan sonraki süreçte müziğe ağırlık verdi ve şan dersleri almaya başladı.

2008 yılında Youtube’ a yüklediği Büyük İnsan adlı şarkıyla 5 milyondan fazla izlenme sayısına ulaşan Türkmen, ilk albümüne de kuzeni Serkan Söylemez’in bestelediği bu şarkının adını verdi. Büyük İnsan, Ya Sen ve Dön şarkılarıyla ön plana çıkan albümün videoları da müzik kanalları ve internet dünyasında izlenme rekorları kırdı.

En iyi Çıkış Yapan Sanatçı olarak Altın Kelebek Ödülü alan Gökhan Türkmen, 2010 yılında ilk albümünün başarısını; pekiştiren ikinci albümü Biraz Ayrılık’ ı çıkararak yoluna sağlam adımlarla devam etti. O yıl en çok ödül alan sanatçılardan biri olan Gökhan Türkmen’ in ikinci albümü; radyo ve televizyonlarda en çok çalınan, videoları en çok yayınlanan albüm oldu.

Bu albümde yer alan Biraz Ayrılık, Rüya, Bir Öykü ve Ayıp Ettin şarkılarının videolarıyla da başarı yakalayan Türkmen, yüzlerce konser ve sahne performanslarıyla hayranlarıyla buluştu.

2012 yılında yayınladığı single albüm Ara ile başarısını geliştiren Gökhan Türkmen’in bu albümde yer alan Bitmesin parçası; yerel radyolarda 2012 yılında en çok istek alan parça seçildi ve Nielsen Türkiye tarafından açıklanan listede 12 hafta zirvede kalarak rekor kırdı.

2014 yılının Şubat ayında çıkardığı son albümü  En Baştan’ ın çıkış parçası olan Çatı Katı’na çekilen video; kısa zamanda tüm video kanalları, radyolar ve dijital platformlarda liste başı oldu. Başarılı sanatçı, Kasım 2016 Tarihinde GTR Müzik etiketiyle; piyasaya çıkarmış olduğu Sessiz albümü çıkış parçası ile Türkiye müzik listelerindeki yerini aldı.

 

 

Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu

Cemal Gürsel Cad. Hasan Ali Yücel Blv., 2009. Sk.

BOSTANLI / İzmir

 

Bilet almak için tıklayınız

 

Bu etkinliği tavsiye eder misiniz?

Puan vermek için yıldıza dokunun

Ortalama puan 0 / 5. Oy Sayısı: 0

Hiç puan verilmemiş, ilk puan veren sen ol!

Arkadaşlarınla Paylaş: