Beyond Bollywood
5
(1)

Beyond Bollywood

Beyond Bollywood…1000’ den fazla kostüm, Hindistan’ ın en yetenekli dansçılarından oluşan dev kadro ve ışıl ışıl bir dünya… Bollywood’ un otantik coşkusuna ortak olacağınız, doğa üstü renklere tanıklık edeceğiniz; bir Hindistan macerası 26 Kasım – 1 Aralık’ ta Zorlu PSM’ ye geliyor!

“Bir rüyayı gerçekleştirmek için neler verirdiniz?” sorusunu sorduran gösteride, Bollywood’ un rengine, enerjisine ve coşkusuna tanıklık edeceğiniz, Hindistan’ a özgü otantik bir kültürel serüvene de çıkacaksınız.

Annesinin son dileğini yerine getirmek için Münih’ teki evini arkasında bırakıp, Hindistan’ a yolculuğa çıkan Shaily Shergill annesinin rüyasını gerçeğe dönüştürebilecek mi?

Binden fazla kostüm ve 2 saat 20 dakikalık, cıvıl cıvıl bir dans şöleniyle Beyond Bollywood, Bollywood filmleri dışında görülmemiş bir teatral deneyime dönüşüyor. Rajeev Goswami tarafından yazılan, koreografisi düzenlenen ve yönetilen, Irfan Siddiqui’ nin güfteleriyle taçlanan ve Salim-Suleiman’ ın müzikleriyle farklı bir boyut kazanan müzikal, Bollywood’ un üstün yetenekleriyle hayata geçiyor!

“İnkar edilemez bir görsel ziyafet”

“Renk ve hareketin başkaldırısı”

“Parıldayan bir kaleydoskop”

The Guardian

 

 

Zorlu PSM – Turkcell Sahnesi

Zorlu Center, 34340,

BEŞİKTAŞ / İstanbul

 

Bilet almak için tıklayınız

 

Bu etkinliği tavsiye eder misiniz?

Puan vermek için yıldıza dokunun

Ortalama puan 5 / 5. Oy Sayısı: 1

Hiç puan verilmemiş, ilk puan veren sen ol!

Arkadaşlarınla Paylaş: